O nás

Je těžké charakterizovat jiné osoby, ale popsat sami sebe je mnohdy ještě těžší. Přesto se tu pokusíme o nás něco napsat, ať nás můžete poznat blíže.

Naše story

Jsme jen dvě obyčejné holky, které se v tuto chvíli rozhodly chytnout příležitost za pačesy. Ve své práci jsme byly úspěšné, ale nikdy jsme se necítily skutečně naplněny. Začaly jsme přemýšlet o tom, co vlastně chceme od života. Věděly jsme, že chceme udělat něco, co nám umožní využít naši kreativitu a vášeň pro krásu k pomoci druhým.  Odešly jsme od všední kancelářské práce plné papírování a telefonování, nyní do světa podnikání. Rozhodly jsme se udělat velký krok a otevřít si vlastní kosmetický salón.

Od malička nás obě bavilo se módit, malovat a zkrášlovat se. Věříme, že jsme v tom nebyly sami. Dnes v dospělosti si plníme naše dívčí sny a chceme přenést náš cit pro krásu na naše klientky. Naše cesta k vysněné práci nebyla vždy podporována ze strany rodiny a blízkých, ale je třeba si stát za vlastními rozhodnutími. Jsme rády, že jsme tento krok udělaly a jsme vděčné za příležitost dělat každý den to, co náš skutečně baví.

Mise

Zavázaly jsme se poskytovat našim klientům nejvyšší kvalitu služeb a stále hledáme nové způsoby a trendy v oboru. Vytvořily jsme prostory, ve kterých se nám příjemně pracuje a hlavně, kde se budete Vy cítit hýčkané a krásné.

Věříme, že krása je více než jen vaše nehty, make-up a pleť. Jde o to se cítit sebevědomě a krásně uvnitř i navenek.

Naše hodnoty

Excelence

Snažíme se našim klientům poskytovat služby nejvyšší kvality, abyste odcházeli spokojení.

Profesionalita

Dbáme na čistotu prostředí a sterilnost nástrojů, které používáme ke své práci.  Jsme odhodlány poskytovat našim klientům  profesionální péči a rady.

Personalizace

Věnujeme čas tomu, abychom poznali naše klienty a jejich individuální potřeby.

Náš salon

Zavázaly jsme se poskytovat našim klientům nejvyšší kvalitu služeb a stále hledáme nové způsoby a trendy v oboru. Vytvořily jsme prostory, ve kterých se nám příjemně pracuje a hlavně, kde se budete Vy cítit hýčkané a krásné. Věříme, že krása je více než jen vaše nehty, make-up a pleť. Jde o to se cítit sebevědomě a krásně uvnitř i navenek.

Open chat
1
Scan the code
Dobrý den 👋